Odbierz teraz bezpłatną poradę prawną, w zakresie Twojej szkody. Zostaw swój numer – oddzwonimy.

Możemy pomóc

Trzy dni dłużej – auto zastępcze!

Compense zapewnia nie tylko wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy – w godzinę u Ciebie, ale dba o Twój komfort i bezpieczeństwo jako poszkodowanego. Compense zapewnia bezpłatne doradztwo prawne gdy ubezpieczyciel zaniża albo nawet odmawia wypłaty odszkodowania.

Nie walcz sam!

Ponadto naszą misją jest informowanie poszkodowanych o ich prawach. Czy wiesz, że właściciel auta nie starszego niż 6 lat może uzyskać dodatkowo do 10% wartości auta tytułem utraty wartości handlowej pojazdu!

Zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami w Polsce samochód zastępczy przysługuje wyłącznie na czas likwidacji szkody.

 

U nas Trzy Dni Dłużej!

 

Jeśli jesteś naszym Klientem w ramach usługi podstawowej, tj. wynajem auta zastępczego z OC sprawcy, a Twoja szkoda została zakwalifikowana jako całkowita, możesz otrzymać w pakiecie Trzy Dni Dłużej auto zastępcze na dodatkowe 3 dni. Bez żadnych dodatkowych opłat!
Z pewnością 3 dodatkowe dni najmu, pozwolą Tobie załatwić swoje sprawy w szczególności te związane z zaistniałym zdarzeniem drogowym, np. zorganizować bez zbędnego pośpiechu zakup nowego pojazdu. Nie jest łatwo znaleźć dobre auto na polskim rynku. Masz Trzy Dni Dłużej. Odetchnij!

 

Wartość rynkowa korzyści z promocji Trzy dni dłużej zależy od klasy najmowanego samochodu zastępczego, wynosi równowartość trzech dób najmu, tj. od 417 w przypadku skody Fabii do nawet 567 zł! Jednak dla naszych klientów cena za pakiet wynosi 0 zł.

 

Aby skorzystać z promocji Trzy dni dłużej wystarczy:

 

  • być Klientem Compense w ramach usługi podstawowej, tj. wynajem samochodu zastępczego w ramach polisy odpowiedzialności cywilnej sprawcy szkody,
  • wypełnić formularz rejestracyjny programu,
  • przy użyciu właściwego arkusza deklaracji, poinformować Wynajmującego o wymienionych w Regulaminie okolicznościach mających wpływ na długość najmu pojazdu zastępczego.

Szczegóły Programu Trzy Dni Dłużej znajdziesz w regulaminie

Życzymy dużo radości z korzystania z Bezpłatnego Auta Zastępczego przez Trzy dni dłużej.

LiveZilla Live Chat Software