Odbierz teraz bezpłatną poradę prawną, w zakresie Twojej szkody. Zostaw swój numer – oddzwonimy.

Możemy pomóc

Auto zastępcze

Wynajem auta zastępczego z OC sprawcy

Oferujemy wynajem samochodów zastępczych – w godzinę u Ciebie – od chwili umówienia się z kierowcą! Pojazd zastępczy przysługuje każdemu poszkodowanemu przez innego kierowcę, za darmo z polisy odpowiedzialności cywilnej tego, który spowodował szkodę. Compense zapewnia bezpłatne doradztwo prawne gdy Ubezpieczyciel zaniża albo nawet odmawia wypłaty odszkodowania. Nie walcz sam! Ponadto poszkodowany, właściciel auta nie starszego niż 6 lat może uzyskać dodatkowo do 10% wartości auta (utrata wartości handlowej)!

 

Proste zasady

Zapłatę za wydane auto zastępcze z OC sprawcy uzyskujemy wyłącznie od towarzystw ubezpieczeniowych, w ramach roszczenia przysługującego naszemu Klientowi o zapłatę za tą usługę.

 

Auto zastępcze w godzinę

Nie trać na mobilności. Ubezpieczyciel oferuje Tobie auto zastępcze za kilka dni, bez podania konkretnego terminu, albo może za 5 dni? Pewnie dotrzyma słowa. Jednak nie musisz czekać! Jeżeli jesteś uprawniony do wynajmu już teraz (auto nie nadaje się do użytku, albo już oddałeś auto do warsztatu) nie trać mobilności i wynajmij auto zastępcze w godzinę! Auto zastępcze możesz zamówić online lub przez telefon, na dostawę lub odbiór osobisty. Dostarczamy m.in. na terenie Warszawy (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wilanów, Wola, Włochy, Żoliborz).

Compense to nie tylko wynajem auta zastępczego z OC sprawcy, ale to komfort i bezpieczeństwo poszkodowanego.
LiveZilla Live Chat Software