Odbierz teraz bezpłatną poradę prawną, w zakresie Twojej szkody. Zostaw swój numer – oddzwonimy.

Możemy pomóc

a co jeżeli ubezpieczyciel odmówi zapłaty za samochód zastępczy?

7 sierpnia 2015

Załatwimy sprawę w trzy miesiące! Pamiętaj, że każda akcja niesie za sobą reakcję. Jeśli wynajmujemy Tobie samochód zastępczy za darmo z OC sprawcy, masz gwarancję w 100 %, że za najem zapłaci ubezpieczyciel sprawcy szkody. Oczywiście mowa jest tylko o sprawach osób rzeczywiście poszkodowanych, którzy naprawdę skutkiem zdarzenia drogowego nie mają się czym poruszać.  Chcesz poczuć się pewniej wynajmując auto zastępcze z OC sprawcy? Przeczytaj dalej.
Przejdźmy do konkretów. Dlaczego warto nam zaufać? Bo mamy wyniki, które potwierdzają rachunek bankowy, decyzje wypłaty oraz postanowienia komornicze.

Zwykle wykorzystanie naszych metod, wiedzy i doświadczenia kończyło się wynikiem dopłaty do wysokości żądanej sumy, w ciągu 1-4 miesięcy. Dodatkowo ubezpieczyciele płacą odsetki za zwłokę.

W jednej ze spraw Ubezpieczalnia dopłaciła nieco ponad 1500 % środków pieniężnych za auto zastępcze z OC sprawcy i to jedynie w „odpowiedzi na otrzymaną korespondencję” (Ubezpieczyciel wypłacił jedynie „należne”
odszkodowanie w wysokości 300 zł, a w „odpowiedzi na otrzymaną korespondencję” od nas dopłacił resztę z FVAT, tj. blisko 6000 zł.
Zobacz sam.

Comments

comments

Leave a Comment

CommentLuv badge
LiveZilla Live Chat Software