Odbierz teraz bezpłatną poradę prawną, w zakresie Twojej szkody. Zostaw swój numer – oddzwonimy.

Możemy pomóc

Compense kim jesteśmy? Kilka słów więcej

10 listopada 2015

kilka słów o Compense. Jesteśmy dla poszkodowanych, wynajmujemy samochody zastępcze. Ale to nie wszystko. Potrzebujesz parasola (ochrony) ubezpieczeniowej?Compense kim jesteśmy? Kilka słów więcej 0 nas. Compense nie tylko wynajmuje samochody zastępcze z OC sprawcy, ale także  zapewnia komfort i bezpieczeństwo  poszkodowanym. Dodatkowo Compense dostarcza bezpłatną pomoc prawną w szczególności, jeżeli Ubezpieczyciel zaniża albo nawet odmawia wypłaty odszkodowania. Naszą misją jest uświadamianie poszkodowanych na polskich drogach w zakresie ich praw. Czy wiesz, że poszkodowany użytkujący auto nie starsze niż 6 lat może uzyskać dodatkowo do 10% wartości (utrata wartości handlowej).

Warto nam zaufać
  • Znamy trudności w likwidacji szkód przed ubezpieczycielami. Wiemy jak je rozwiązywać!
  • wspólnie z Rzecznikiem Ubezpieczonych, Komisją Nadzoru Finansowego oraz Polskim Biurem Ubezpieczycieli Komunikacyjnych zabezpieczamy interesy i prawa osób poszkodowanych,
  • współpracujemy z ekspertami z branży odszkodowań, biegłymi, rzeczoznawcami oraz specjalistami procedur i procesów prawnych,
Siła doświadczenia

Nie zgadzamy się na łatwe ugody. Siła doświadczenia wynika z lat poświęconych danej dziedzinie.

Nasza misja

Polisy ubezpieczeniowe w tym polisa komunikacyjna OC dają wiele praw. Zacznij z nich korzystać! Bardzo często Ubezpieczyciele nie informują o nich. Niekiedy forsują swoje reguły pomimo polskiego prawa.
Czy wiesz, że Sąd Najwyższy z inicjatywy Rzecznika Ubezpieczonych zmienił pojęcie szkody majątkowej przy zdarzeniu drogowym?
Co to daje w praktyce? Każdy poszkodowany, nie tylko – jak do tej pory –prowadzący działalność gospodarczą ma prawo do bezpłatnego uzyskania z OC sprawcy wielu niezbędnych usług, m.in.:

  • samochód zastępczy,
  • pomoc ekspertów,
  • holowanie i parking.
Proste zasady

Każdy poszkodowany w zdarzeniu drogowym, ma prawo do wynajmu bezpłatnego auta zastępczego, bez żadnych ukrytych i dodatkowych kosztów. Za wynajem pojazdu zastępczego płaci wyłącznie Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy szkody. Do wynajęcia bezpłatnego auta zastępczego potrzebne są tylko dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty albo paszport), prawo jazdy, dowód rejestracyjny uszkodzonego pojazdu oraz oświadczenie sprawcy lub notatka policyjna.

Compense nie tylko zapewnia samochody zastępcze z OC sprawcy – w godzinę, ale dba o Twój komfort i bezpieczeństwo jako poszkodowanego.

Comments

comments

Leave a Comment

CommentLuv badge
LiveZilla Live Chat Software