Odbierz teraz bezpłatną poradę prawną, w zakresie Twojej szkody. Zostaw swój numer – oddzwonimy.

Możemy pomóc

Gwarancja zapłaty za zastępcze przez ubezpieczyciela?

14 listopada 2015

gwarancja zapłaty przez ubezpieczyciela za auto zastępcze z oc sprawcy, czy to możliwe?Gwarancja zapłaty przez ubezpieczyciela za auto zastępcze z oc sprawcy, czy to możliwe?

Gwarancja zapłaty przez ubezpieczyciela z OC sprawcy?

Tak! W 100 %, bo na piśmie.

Maksymalny termin najmu samochodu zastępczego finansowanego z OC sprawcy wyznacza termin likwidacji szkody, zgodnie z obowiązującymi przepisami w Polsce, w tym art. oraz 361 § 1 i 2, 822 §1 Kodeksu cywilnego oraz art. 34 ust. 1 ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych.

Dobra umowa - chroni Klienta

Z uwagi na fakt, iż w dniu zawierania umowy najmu samochodu zastępczego z OC sprawcy, stronom nie jest znany ostateczny czasokres najmu, dokładna wysokość czynszu, zostaje określona w dniu zwrotu pojazdu przez Najemcę albo w wystawionej fakturze VAT, zgodnie ze stawką czynszu przewidzianą w Cenniku. Najemca akceptuje stawki czynszu przewidziane dla wynajętego przez niego samochodu zastępczego z OC, zawarte w cenniku, z którym się zapoznał.

Klient płaci odszkodowaniem

Podpisanie przez strony umowy przelewu (cesji) w całości wierzytelności z tytułu zwrotu kosztów najmu samochodu zastępczego z OC przysługującej Najemcy wobec zakładu ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej sprawcy szkody, powstałej w pojeździe Najemcy na skutek kolizji opisanej w Ankiecie okoliczności szkody, zwalnia Najemcę z zapłaty za samochód zastępczy z OC sprawcy.

Samochód zastępczy jest finansowany wyłącznie z OC sprawcy. Bez kaucji, innych kosztów lub niespodzianek. To Twój komfort i bezpieczeństwo prawne

Przepraszamy za żargon prawniczy. Jeżeli jeszcze masz jakiekolwiek wątpliwości, zadzwoń i sprawdź!

Comments

comments

Leave a Comment

CommentLuv badge
LiveZilla Live Chat Software