Odbierz teraz bezpłatną poradę prawną, w zakresie Twojej szkody. Zostaw swój numer – oddzwonimy.

Możemy pomóc

Nr 1 w likwidacji szkód

Compense nie tylko zapewnia samochody zastępcze z OC sprawcy – w godzinę, ale dba o Twój komfort i bezpieczeństwo jako poszkodowanego. Ponadto Compense dostarcza bezpłatną pomoc prawną gdy Ubezpieczyciel zaniża albo nawet odmawia wypłaty odszkodowania. Nie walcz sam! Ponadto poszkodowany auta nie starszego niż 6 lat może uzyskać dodatkowo do 10% wartości (utrata wartości handlowej).

 

 

Eksperymentuj w kuchni, nie w procesie likwidacji swojej szkody

Nie trać czasu na samodzielne poszukiwanie wiedzy i zdobywanie doświadczenia w meandrach prawa ubezpieczeniowego, w fachowej literaturze albo wśród znajomych pracowników TU. W sieci www, znajdziesz wiele informacji, jednakże nie wszystkie są rzetelne.
Na dodatek kwestie związane ze szkodą w pojeździe takie jak: ustalenie wszystkich niezbędnych elementów stanu faktycznego, precyzyjne określenie wszystkich możliwych roszczeń, udokumentowanie i udowodnienie stanowiska, stopień odpowiedzialności cywilnej, a także ich należyte uzasadnienie, mogą być odrobinę zawiłe i trudne dla laika. Niestety nawet kwestia szczegółowa może zaważyć o tym, że podmiot zobowiązany nie wypłaci należnego odszkodowania.

Najwyższe odszkodowanie!

Truizmem są więc korzyści z powierzenia swojej sprawy ekspertom w danej dziedzinie. Powierzając swoją sprawę specjalistom z Compense możesz uzyskać do 37 % wyższe odszkodowanie, niż gdybyś działał samemu. Dlaczego? Bo mamy doświadczenie i sposób na Towarzystwa Ubezpieczeniowe.
Nie praktykuj na sobie! Przemyśl korzyści z powierzenia swojej sprawy ekspertom, którzy wybiorą właściwą procedurę w Twojej sprawie, uruchomią skuteczne instytucje i odzyskają pełne odszkodowanie. Zawsze staramy się dać więcej niż pełne odszkodowanie!

Compense to nie tylko wynajem auta zastępczego z OC sprawcy, ale to komfort i bezpieczeństwo poszkodowanego.

LiveZilla Live Chat Software