Odbierz teraz bezpłatną poradę prawną, w zakresie Twojej szkody. Zostaw swój numer – oddzwonimy.

Możemy pomóc

O nas

Compense nie tylko zapewnia samochody zastępcze z OC sprawcy – w godzinę, ale dba o Twój komfort i bezpieczeństwo jako poszkodowanego. Ponadto Compense dostarcza bezpłatną pomoc prawną gdy Ubezpieczyciel zaniża albo nawet odmawia wypłaty odszkodowania. Nie walcz sam! Ponadto poszkodowany auta nie starszego niż 6 lat może uzyskać dodatkowo do 10% wartości (utrata wartości handlowej).

 

 

Warto nam zaufać
  • Znamy problemy likwidacji szkód przed Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Wiemy jak je rozwiązywać!
  • razem z Rzecznikiem Ubezpieczonych, Komisją Nadzoru Finansowego oraz Polskim Biurem Ubezpieczycieli Komunikacyjnych dbamy o interesy i prawa osób poszkodowanych,
  • współpracujemy z ekspertami z branży ubezpieczeń i odszkodowań, biegłymi, rzeczoznawcami oraz specjalistami procedur i procesów prawnych,
Siła doświadczenia

Współpracujemy z najlepszymi z branży, którzy od lat dbają o prawa Ubezpieczonych i skutecznie je realizują. Nie idziemy na łatwą ugodę. Siła doświadczenia wynika z lat poświęconych danej dziedzinie.

Nasza misja

Polisy ubezpieczeniowe w tym polisa komunikacyjna OC dają wiele praw. Zacznij z nich korzystać! Bardzo często Ubezpieczyciele nie informują o nich. Niekiedy forsują swoje reguły pomimo powszechnie obowiązującego prawa.
Czy wiesz, że Sąd Najwyższy z inicjatywy Rzecznika Ubezpieczonych zmienił pojęcie szkody majątkowej przy zdarzeniu drogowym?
Co to daje w praktyce? Każdy poszkodowany, nie tylko – jak do tej pory –prowadzący działalność gospodarczą ma prawo do bezpłatnego uzyskania z OC sprawcy wielu niezbędnych usług, m.in.:

 

  • pojazd zastępczy,
  • pomoc ekspertów,
  • holowanie i parking.
Proste zasady

Każdy poszkodowany w zdarzeniu drogowym, ma prawo do wynajmu bezpłatnego auta zastępczego, bez żadnych ukrytych i dodatkowych kosztów. Za wynajem pojazdu zastępczego płaci wyłącznie Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy szkody. Do wynajęcia bezpłatnego auta zastępczego potrzebne są tylko dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty albo paszport), prawo jazdy, dowód rejestracyjny uszkodzonego pojazdu oraz oświadczenie sprawcy lub notatka policyjna.

Compense nie tylko zapewnia samochody zastępcze z OC sprawcy – w godzinę, ale dba o Twój komfort i bezpieczeństwo jako poszkodowanego.

LiveZilla Live Chat Software