Odbierz teraz bezpłatną poradę prawną, w zakresie Twojej szkody. Zostaw swój numer – oddzwonimy.

Możemy pomóc

Warunki korzystania z serwisu

Compense nie tylko zapewnia auta zastępcze z OC sprawcy – w godzinę, ale dba o Twój komfort i bezpieczeństwo jako poszkodowanego. Ponadto Compense dostarcza bezpłatną pomoc prawną gdy Ubezpieczyciel zaniża albo nawet odmawia wypłaty odszkodowania. Nie walcz sam! Ponadto poszkodowany auta nie starszego niż 6 lat może uzyskać dodatkowo do 10% wartości (utrata wartości handlowej).

 

 

Postanowienia wstępne

Witryna internetowa compense.pl (zwaną dalej „Stroną Compense”) została udostępniona Użytkownikom przez firmę Compense sp. z o.o. (zwaną dalej „Compense”) z siedzibą w Przysieku k. Torunia, przy ulicy Słowikowej 11. Zebrane tutaj informacje dotyczące Compense zostały przekazane z dochowaniem najwyższej staranności przy ich wyborze. Firma nie zobowiązuje się jednak do gwarancji co do ich rzetelności i kompletności. Compense nie bierze odpowiedzialności za ewentualne błędy w treści. Zamieszczone na Stronie Compense prognozy zostały postawione zgodnie z najlepszymi prawidłami wiedzy. Natomiast faktyczny rezultat działalności Compense może znacząco odbiegać od przedstawionych na stronie prognoz, które zależą od wielu innych przesłanek a w tym znajdujących się poza kontrolą firmy Compense.
Uzyskanie dostępu do Strony Compense oznacza akceptację poniższych Warunków Korzystania z Serwisu z wyłączeniem jakichkolwiek zastrzeżeń. Warunki te są udostępnione zarówno do bezpośredniego zapoznania się jak i do druku.
Użytkowanie niniejszej witryny internetowej wymaga dostępu do systemu teleinformatycznego
Do korzystania z niniejszego serwisu internetowego konieczne jest posiadanie przez Państwa dostępu do systemu teleinformatycznego w minimalnej konfiguracji: komputer podłączony do sieci Internet, korzystający z przeglądarek internetowych.
Korzystanie z niniejszego serwisu może zostać zakończone przez Państwa w każdej chwili.

Podstawowe zasady korzystania z serwisu
  1. Compense Sp. z o.o., właściciel Strony Compense zobowiązuje się nie przetwarzać, nie udostępniać jak też nie wykorzystywać w żadnym innym celu, niż wynikającym z jego przeznaczenia a w szczególności w celach marketingowych danych przesyłanych przez Korzystających ze Strony Compense.
  2. W przypadku danych przesyłanych przez Korzystającego w trakcie wypełniania formularza automatycznej rezerwacji auta albo formularza kontaktowego (imię i nazwisko, dane szkody, numer telefonu, adres email) ww. dane mogą być użyte tylko do przekazania informacji zwrotnej odnośnie oferty firmy.
  3. Na Stronie Compense może być wykorzystywana technika „cookies”.
  4. Dane pozyskane w przypadku analizy logów serwera (adres IP, domena) mogą być użyte tylko w celu prowadzenia statystyki oglądalności serwisu Compense oraz do zarządzania serwerami Compense Sp. z o.o.
  5. Zasady użytkowania zewnętrznych serwisów, do których linki są zamieszczone na Stronie Comepense są uregulowane odrębnie.
  6. W razie dodatkowych pytań dotyczących zasad użytkowania serwisu Compense, zapraszamy do kontaktu z webmasterem: e-mail: webmaster@compense.pl
LiveZilla Live Chat Software